|
250 tys euro kosztowałby cąły ten transfer.
Oczywiście że dla Wisły to za dużo i nawet jeśli kasę wykładał sponsor to... ileż można.
Fajnie że strzelił 2 bramki, ale jak mu się odezwą za pół roku plecy jak u Bartosza to kto weźmie za to odpowiedzialność? Kuźba już umywał rączki od wielu transferów, więc wypada też pamiętać o swoich pomyłkach.
|