Wyświetl pojedynczy post
swiety37
Senior Member
 
Od: 06.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#161
Stary 11.03.2019, 14:33
Lis za często podskakuje w momencie oddawania strzału przez przeciwnika. Uważam, że drugi gol korony był do obronienia gdyby tylko Lis poczekał na moment strzału, ale niestety jak koroniarz uderzył to Lis był w podskoku i nie miał się od czego odbić by dolecieć do piłki.
Ludzki odruch na który bramkarze powinni być odporni.

Więcej chłodnej głowy w takich sytuacjach i będzie dużo lepiej. Wierzę w niego.
Odpowiedz cytując