|
No właśnie ustawiania się i decyzji może się nauczyć. To kwestia doświadczenia - czasem brutalnie zdobywanego. Dobrze, że bez konsekwencji. Trudniej "nauczyć się" refleksu, skoczności, centymetrów - tutaj warunki fizyczne decydują. Zachowania na boisku można wyrobić. Na razie Lis ma duży potencjał (refleks, pewny chwyt, etc.) natomiast rujnuje go właśnie brak ogrania na wysokim poziomie. Zobaczymy, może będzie kiedyś gwiazdą, a może zawsze zostanie na "elektrycznym" poziomie. Od Buchalika raczej gorszy nie jest.
|