Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Online

Ignoruj użytkownika Pomoc
#158
Stary 11.03.2019, 13:33
swiety37 napisał(a):Wyświetl post
Wydaje mi się, że Drzazga większość spalonych złapał, ponieważ liczył na zagrania z pierwszej piłki, podczas gdy podający najczęściej najpierw piłkę przyjmował i dopiero potem do Drzazgi grał, który już był za linią. Nie wiem jakie były ustalenia na takie akcje więc nie powiem czy to Drzazga startował za wcześnie, czy podający grał nie w tempo. Błaszczykowski zanim podał do Drzazgi to sobie piłkę podprowadzał i bardzo ładnie się w tej akcji zgrali.
I w mojej opinii bardzo niedoceniona jest praca jaką wykonał Kolar w tym meczu. Nie pamiętam w naszej lidze tak pracowitej i agresywnie doskakującej 10tki.
Wystarczy zobaczyć jaką piłę zagrał Drzazga do Savicevicia przy bramce i dojść do wniosku że podobne piły chciałby sam otrzymywać.

Dla mnie to była akcja meczu. Totalnie rozklepana obrona Korony. I właśnie w takich akcjach najlepiej czuje się "Dżaga". Na razie brakuje mu jeszcze sporo w wielu elementach gry, ale czas gra na jego korzyść. W dodatku nie sądzę że odda skład do końca sezonu.
Odpowiedz cytując