|
Drzazga musi jeszcze wiele w Wiśle udowodnić, a niektórzy go już do Piątka porównują. Jego najlepszy mecz w Wiśle. Gratulacje, ale to tylko jeden mecz z 5 zagranych na wiosnę, gdzie w pozostałych tak dobrze się nie zaprezentował. Ja poczekam, aż jego gra będzie tak wychwalana po derbach i Legii.
|