Wyświetl pojedynczy post
!!IRIVER!!
Senior Member
 
Od: 08.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1146
Stary 11.03.2019, 12:28
Jedno jest pewne - 40 pkt to będzie mało. Chyba po raz pierwszy w historii. Na dziś pewne ósemki są 3 drużyny. Jagiellonia za chwilę może być pewna swego, ale jak wyrżnie się na Koronie co nie jest niemożliwe, to może zrobić się wesoło. Tak samo my- przegrywając Derby możemy być w dupie, ale wygrywając je - postawimy pod ścianą wszystkich innych. Niewiadomo czy po kolejnej kolejce wszystko nie będzie w dwóch punktach...
Odpowiedz cytując