Wyświetl pojedynczy post
czaro
Senior Member
 
 
Od: 11.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1099
Stary 11.03.2019, 12:16
Arkadiusz.Czerepach napisał(a):Wyświetl post
niby zawsze wina kierowcy , ale jednak jest roznica czy wjedziemy w czlowieka na pasach , czy z przyczajki nam jakis samobojca wskoczy pod maske
Mam podobne odczucia, ale decydować powinny przepisy i ich subsumpcja, a nie nasze poczucie sprawiedliwości. Jaka w tym wypadku jest właściwa wykładnia przepisów, nie wiem - ale to podobnie jak większość forumowiczów, którzy się tu oburzają. Nie zdziwiłby mnie karny, ale i nie dziwił mnie jakoś szczególnie brak karnego. Mimo wszystko opowiadanie, że to Drzazga faulował to już odjazd.

Dobrze, że Drzazga później nastrzelał tych bramek, bo zapamiętałbym jego występ z wykłócania się z sędzią o tego karnego aż do rozpoczęcia 2. połowy (jakby to miało coś zmienić...). Pod tym względem wolałem podejście Brleka: wstajesz i grasz dalej, niezależnie od tego, czy decyzja słuszna czy nie.
Konta "czaro" na innych portalach (w tym tt) nie są moje. Nie odpowiadam za publikowane tam treści.
Odpowiedz cytując