Wyświetl pojedynczy post
crux.a
Senior Member
 
Od: 02.2011
Skąd: ze wsi

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1093
Stary 11.03.2019, 10:11
Pan Sławek próbuje nam wmówić, że nie było faulu, bo a. obrońca nie widział atakującego i nie chciał go kopnąć!!! oraz b. atakujący i tak nie miał szans na dojście do piłki!!! Przecież to są rzewne jaja.

Żeby byc ekspertem, nie wystarczy wiedza i doświadczenie. Trzeba jeszcze być bezstronnym i nieuwikłanym.

Mnie najbardziej wku.wia cynizm, z jakim próbuje wmówić całemu światu, że białe jest w gruncie rzeczy czarne. Bo on nie jest tępy, on doskonale wie, że sędzia się ...ee... pomylił.
Ostatnio edytowane przez crux.a : 11.03.2019 o godz. 10:20.
Odpowiedz cytując