Wyświetl pojedynczy post
lazy
Senior Member
 
Od: 10.2003
Skąd: strefa chillout'u

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1092
Stary 11.03.2019, 09:06
Pan Sławek do swojej tezy o "dobrej decyzji sędziego" musiał dorobić jakieś uzasadnienie. Wybrał najbardziej idiotyczne - że Drzazga nie miał piłki w zasięgu. To co tam przelatywało? Bocian wracający z Afryki? To się nadawało do Monty Pythona.
Dawno nie wydziałem bardziej oczywistego karnego. Jak już uruchomili VAR to byłem pewien że będzie jedenastka.
Cóż futbol jest ... ee.. nieprzewidywalny
c.d.n.
Odpowiedz cytując