|
Korona w tej formie jakiej jest raczej wypisuje się z wyścigu o 8-ke. Jeżeli chodzi o nas to najbliższe 2 mecze są decydujące - zdobycie minimum 4 pkt obowiązkowe ale najlepiej byłoby oba mecze wygrać i wówczas szanse wzrastają zdecydowanie
JAZDA, JAZDA, JAZDA BIAŁA GWIAZDA !!!!!!!!!!!!!!!!!!
|