Wyświetl pojedynczy post
heoij
Senior Member
 
Od: 12.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1089
Stary 10.03.2019, 22:08
Identyczna sytuacja jak faulują Kownackiego i karny bez zastanowienia:

https://twitter.com/czesmich/status/1104838318691418114

Tu nie ma się nawet nad czym zastanawiać, to jest ....a kpina jak mogło nie być karnego

A ten Sławek za takie .......enie głupot powinien być ostatni raz zaproszony do studia. Broniąc takiej decyzji sędziego obraża kibiców. On nie ma nic wspólnego z obiektywizmem.

https://twitter.com/DariuszFaron/sta...52684430020610


Janekx też nie wytrzymał już tej propagandy: https://twitter.com/janekx89/status/1104853657147846657


A Boniek uważa, że decyzja prawidłowa https://twitter.com/BoniekZibi/statu...40038846734336

Jednym słowem: KABARET!
Ostatnio edytowane przez heoij : 10.03.2019 o godz. 23:47.
Odpowiedz cytując