Identyczna sytuacja jak faulują Kownackiego i karny bez zastanowienia:
https://twitter.com/czesmich/status/1104838318691418114
Tu nie ma się nawet nad czym zastanawiać, to jest ....a kpina jak mogło nie być karnego
A ten Sławek za takie .......enie głupot powinien być ostatni raz zaproszony do studia. Broniąc takiej decyzji sędziego obraża kibiców. On nie ma nic wspólnego z obiektywizmem.
https://twitter.com/DariuszFaron/sta...52684430020610
Janekx też nie wytrzymał już tej propagandy:
https://twitter.com/janekx89/status/1104853657147846657
A Boniek uważa, że decyzja prawidłowa
https://twitter.com/BoniekZibi/statu...40038846734336
Jednym słowem: KABARET!