Wyświetl pojedynczy post
Harcownik
Senior Member
 
 
Od: 08.2017
Skąd: Ex- Strefa szybkich Adidasów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#148
Stary 10.03.2019, 20:28
Jaroo1 napisał(a):Wyświetl post
Dobry piłkarz, w jego wieku to już siedzi za granicą (Błaszczykowski, Lewy, Piątek) już strzela za granicą, a wczesniej już od 20 roku życia ma mecze w ekstraklasie i ma po kilkanaście czy po 20-30 bramek (Lewy, Piątek, Brożek) oraz występy w reprezentacji za sobą.
Fajnie, że się chłopakowi udało i niech się udaje ale mówienie, że przeskoczy Piątka czy porównywanie z Inzaghim itp to jest kosmos totalny.
Gościu nawet w I lidze strzelał mało, w e-klapie ma kilkanaście występów i wczoraj zdobył w niej swoje wszystkie bramki. A Wy z niego zrobiliście w jeden dzień boga piłki. Nie za szybko?

PS
Z Czego pierwsza bramkę strzelił piszczelem prosto w bramkarza. Raz nie trafił na pustą. A trzecią bramkę strzelił udem bo piłka na niego spadła...

Piszczelem, ale STRZELIŁ. Udem, ale STRZELIŁ. Czyli zupełnie jak INZAGHI.

Są wyjątki, np. Niezgoda to fajny grajek, ale Twoich kryteriów bycia "dobrym" nie spełnia.
Ostatnio edytowane przez Harcownik : 10.03.2019 o godz. 20:30.
Mimo słabej gry pewni siebie i jazda bo my jesteśmy Wisła Kraków i mamy rozpierdalać. W imię Boże ciąć frajerów równo z trawą. A po meczach chodzić na kremówki.
Naszym motto: Panowie, kiełbachy do góry, rąbiemy ich w kakao! Siekać frajerów, do piachu z nimi! Wślizg, wślizg, wślizg!
Odpowiedz cytując