Wyświetl pojedynczy post
pepe72
Senior Member
 
Od: 08.2005
Skąd: kraina gandzi i deszczu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1138
Stary 10.03.2019, 19:58
Do klubu "poniżej 40" dołączyła Amica, która dostała w d...ę od Miedzi w Legnicy. Weszło dziś nabijało się z Forsella i gość strzelił dwa razy - klątwa Weszło
Może niech pochwalą sąsiadkę przed derbami

5. Amica - 39
6. Craxa - 39
7. Pogoń - 38
8. Zagłębie - 36
9. Korona - 36
10. Wisła - 35

"Chłopcy Nawałki" mają kalendarz:
Górnik (d)
Korona (w)
Pogoń (d)
Lechia (w)
Jaga (d)

Jak znajdę chwilę to powrzucam to w komputer bo po takiej kolejce to obstawianie jakie kto ma szanse jest bez sensu. Co prawda deszcz zrobił swoje ale wszystkiego deszczem nie da się wytłumaczyć.
Statystyki Wisły na wykresach: https://www.canva.com/design/DAGtt9A...Id=hc3c6977d12

Cele Wisły na sezon 2026/27
Na razie świętowanie awansu
Odpowiedz cytując