Wyświetl pojedynczy post
FraMat
Senior Member
 
 
Od: 03.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21
Stary 10.03.2019, 18:24
Ma_niek napisał(a):Wyświetl post
Wy o Miskiewiczu a ja zastanawiam sie kiedy Lis sobie odpocznie bo ostatnio co leci w bramke pilka to gol.A teraz derby...
To kto ma Twoim zdaniem stanąć między słupkami?
Przypomnę, że poza Lisem nie mamy bramkarza, bo Buchalik jest po prostu o wiele słabszy.

Wkurza mnie ta nagonka na Lisa.
I jeszcze te bzdety, że "ostatnio co leci w bramką piłka to gol".
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....


Odpowiedz cytując