Ma_niek napisał(a):

|
Wy o Miskiewiczu a ja zastanawiam sie kiedy Lis sobie odpocznie bo ostatnio co leci w bramke pilka to gol.A teraz derby...
|
To kto ma Twoim zdaniem stanąć między słupkami?
Przypomnę, że poza Lisem nie mamy bramkarza, bo Buchalik jest po prostu o wiele słabszy.
Wkurza mnie ta nagonka na Lisa.
I jeszcze te bzdety, że "ostatnio co leci w bramką piłka to gol".