Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#139
Stary 10.03.2019, 16:11
regan napisał(a):Wyświetl post
Nie wiem o co chodzi z tym Miskiem... ale przy jednej bramce Drzazgi na 1:1 mógł się lepiej zachować a pozostałe to co miał więcej zrobić? Zrobił co mógł większość strzałów nie do obrony.
Pierwszą zawalił, przy drugiej Drzazgi to już był trudny strzał, miał szansę to wyjąć, reszta raczej nie do obrony. Przy wszystkich najbardziej zawiniła obrona Korony, w którą wbiegaliśmy jak i kiedy chcieliśmy. 6 bramek a jeszcze dwie setki mieliśmy i ewidentnego karnego.
Jakby to był Drzazgiević sprowadzony z Bałkanów to już by się wszyscy zbiorowo onanizowali, ale jest Drzazga, to się trzeba dowalić. Dziwnym trafem o genialnej asyście nikt nie pisze, albo że świetnym strzale po dłuższym słupku a'la Brożek.

Między Lewandowskim, Piątkiem a bezużytecznym drewnem z pierwszej ligi jest trochę miejsca.

Co do meczu: Korona poszła na wymianę ciosów co okazało się tragicznym błędem. Mecz się skończył przy stanie 2-3, potem siedli psychicznie.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 10.03.2019 o godz. 16:22.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując