Wyświetl pojedynczy post
jendrus
Senior Member
 
Od: 09.2010
Skąd: Tarnów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#122
Stary 10.03.2019, 12:34
Korona była słaba to fakt ale nasi umieli w 2 połowie trafiać na bramke i byly celne podania. Bo w pierwszych 25 min byl problem. Mecz byl otwarty kontry i moze to tez pomoglo. Nie trzeba bylo grac od bramki ataku pozycyjnego. Trzeba się zgrać. Przerwa na repre i bedzie jeszcze lepiej.
lks Termalica Bruk-Bet Nieciecza - legła W-wa 3:0
Odpowiedz cytując