Tak na marginesie to Błaszczykowski został oszukany w instat index na stronie ekstraklasa.org.
http://ekstraklasa.org/statystyki/511
Powinien mieć zaliczoną asystę, a dwie ma tam Burliga. A meczyk świetny z punktu widzenia interesu (bilety) i psychologicznego, w samą porę wiadomość do icków i kibiców przed derbami

Bardzo ważne że Drzazga ustrzelił hat tricka, pozwoli mu to w siebie uwierzyć. Kluczowy w tym wszystkim jest też Savicevic; to tak a propos tych co pisali, że wejście jednego wymiatacza nic na dzień dobry nie zmieni bo na to potrzeba czasu. Czasu to jeszcze potrzebuje Plewka, co nie znaczy że za jakiś czas nie będzie mega grajkiem. Co do następnego meczu, pozwólcie że zacytuję: "
No cztery trzeba.".
Mimo słabej gry pewni siebie i jazda bo my jesteśmy Wisła Kraków i mamy rozpierdalać. W imię Boże ciąć frajerów równo z trawą. A po meczach chodzić na kremówki.
Naszym motto: Panowie, kiełbachy do góry, rąbiemy ich w kakao! Siekać frajerów, do piachu z nimi! Wślizg, wślizg, wślizg!