Kilku użytkowników powinno POUBLICZNIE przeprosić Drzazgę za wcześniejsze wylewanie pomyj ...
Niech jeszcze walnie ze dwie bramki w derbach i jak dla mnie to do końca sezonu może chodzić po boisku i dopoczywać
Mega mecz. Widać zaangażowanie i CHYBA coś wreszcie zażarło.
Trudno oceniać kogokolwiek po takim meczu bo wszyscy noty maksymalne dzisiaj
Ktoś pamięta kiedy myśmy ostatnio 6 bramek komuś wbili na wyjeździe?