Wyświetl pojedynczy post
tomytom
Senior Member
 
Od: 11.2014

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#96
Stary 09.03.2019, 21:10
Kilku użytkowników powinno POUBLICZNIE przeprosić Drzazgę za wcześniejsze wylewanie pomyj ...
Niech jeszcze walnie ze dwie bramki w derbach i jak dla mnie to do końca sezonu może chodzić po boisku i dopoczywać



Mega mecz. Widać zaangażowanie i CHYBA coś wreszcie zażarło.


Trudno oceniać kogokolwiek po takim meczu bo wszyscy noty maksymalne dzisiaj


Ktoś pamięta kiedy myśmy ostatnio 6 bramek komuś wbili na wyjeździe?
Odpowiedz cytując