|
@piotrex007 jakbyśmy rozmawiali o jakiejś normalnej lidze to pewnie miałbyś rację.
Z drugiej strony Arka i Płock "walczą o spadek" więc może być różnie. Zwłaszcza, że już były "mecze przyjaźni" Zagłębie-Arka.
W tej kolejce cały dół gra z kandydatami do pucharów więc raczej bez taryfy ulgowej.
|