Wyświetl pojedynczy post
s1mone
Senior Member
 
 
Od: 03.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1078
Stary 09.03.2019, 20:21
Ja wiem czym sędzia uzasadni, ale się nie zgadzam.

Moim zdaniem karny.

Sędzia będzie się bronił, że Koroniarz chciał kopnąć piłkę a Drzazga wsadził nogę (razem z udem). Podejrzewam, że opierał się na interpretacji, w której ktoś w ostatniej chwili wciska nogę pomiędzy piłkę a nogę przeciwnika i w efekcie jest kopnięty, ale moim zdaniem tutaj to nie ma zastosowania, bo piłka była daleko i nie było zagrania piłki "przez nogę" Krzyśka. Mam wrażenie, że jakby Koroniarz nie kopnął Krzyśka to i tak by piłki nie sięgnął w żadnym wypadku, a Drzazga miał realną szansę (moim zdaniem) jej dopaść.
Ostatnio edytowane przez s1mone : 09.03.2019 o godz. 20:26.
Odpowiedz cytując