|
Jestem ciekawy jak to sędzia uzasadni. Wydaje się, że karny był. Kopnięcie było ewidentne więc nie ma tu mowy, że sędzia nie widział. Na jakiejś podstawie podjął decyzję o braku karnego. Co nie zmienia faktu, że Wisła i tak tego gola strzeliła. Mało, zdobywcą był Błaszczykowski który pewnie by strzelał karnego.
|