Wyświetl pojedynczy post
kbr
Senior Member
 
Od: 08.2015

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#56
Stary 09.03.2019, 19:02
Przybyszewski napisał(a):Wyświetl post
Z tego co mozna bylo zrozumiec z gestykulacji Stefanskiego to chodzilo mu o to ze pilka szla za plecy Drzazgi. Moim zdaniem karny raczej jasny - skoro tydzien temu gwizdneli Sadloka gdzie Buksa tez nie mial opcji zrobienia czegos z ta pilka.
Tylko, że przy karnych nie ma znaczenia, czy zawodnik mógł dojść do piłki, czy też nie. Jest faul - musi być rzut karny. Podobnie jak nie ma znaczenia, czy zawodnik korony widział Drzazgę, czy nie. Takie karne były już odgwizdywane przeciwko Wiśle.
Odpowiedz cytując