Wyświetl pojedynczy post
Vinci
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 03.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#55
Stary 09.03.2019, 19:01
heoij napisał(a):Wyświetl post
Drug mecz z rzędu gramy bez bramkarza. Nie sądzę żeby Buchalik zagrałby dzisiaj albo w meczu z Pogonią gorzej od Lisa.

Karny ewidentny. Powinny być wyciągnięte konsekwencje wobec ślepych Panów.
Lisu ma swoje odpaly ale przy tak skromnym dorobku to norma. Frycowe musi zapłacić.
"Kradzione szczęścia nie daje..."
Odpowiedz cytując