heoij napisał(a):

Drug mecz z rzędu gramy bez bramkarza. Nie sądzę żeby Buchalik zagrałby dzisiaj albo w meczu z Pogonią gorzej od Lisa.
Karny ewidentny. Powinny być wyciągnięte konsekwencje wobec ślepych Panów.
|
Lisu ma swoje odpaly ale przy tak skromnym dorobku to norma. Frycowe musi zapłacić.