dynek.pl napisał(a):

Parafrazując klasyka: VAR się k...a skompromitował.
Fajnie by było zapytać sędziów czym się kierowali nie dyktując karnego za ewidentne kopnięcie bez piłki w polu karnym.
Pan Sławek nawet tego nie obroni.
|
Z tego co mozna bylo zrozumiec z gestykulacji Stefanskiego to chodzilo mu o to ze pilka szla za plecy Drzazgi. Moim zdaniem karny raczej jasny - skoro tydzien temu gwizdneli Sadloka gdzie Buksa tez nie mial opcji zrobienia czegos z ta pilka.