Arkadiusz.Czerepach napisał(a):

dla tych którym nie chciało sie kliknąć
Zdaniem białoruskich dziennikarzy Zajcew jest zainteresowany inwestowaniem w polski futbol. Zanim kupił Dynamo Brześć, wyłożył pieniądze na klub Phar Rangers z Ghany. To dlatego jeden z reporterów wypytywał rzeczniczkę Wisły, o czym rozmawiali przedstawiciele milionera z Białorusi.
- Doszło do spotkania przedstawicieli Dynama Brześć i Wisły, ale było ono niewiążące. Żadne umowy nie zostały podpisane. Kluby jedynie wymieniły się pomysłami, a goście obejrzeli stadion przy Reymonta - mówi nam Karolina Biedrzycka.
Kim jest Zajcew? W ubiegłym roku zasłynął zatrudnieniem w Brześciu Diego Maradony, najpierw rzekomo w charakterze trenera, a następnie honorowego prezesa.
|
Nie ma szans żeby obecne władze oddały klub takiemu kolesiowi