Temat
:
[XXV kolejka] Korona Kielce - Wisła Kraków, Sobota 9 III, godzina 18:00
Wyświetl pojedynczy post
El'kabat
Senior Member
Od: 04.2009
Skąd: Krk
Offline
#
23
09.03.2019, 09:25
Dokładnie, trzeba ciułać punkty gdzie się da. Nawet u scyzorów.
Może być tak, że przy obecnym terminarzu to za kilka kolejek gra w ósemce będzie najmniejszym problemem.
Derby, Legia, Sosnowiec w gazie, Piast w gazie i Lubin grający u siebie o 8..
El'kabat
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do El'kabat
Znajdź inne posty napisane przez El'kabat