Wyświetl pojedynczy post
El'kabat
Senior Member
 
 
Od: 04.2009
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23
Stary 09.03.2019, 09:25
Dokładnie, trzeba ciułać punkty gdzie się da. Nawet u scyzorów.

Może być tak, że przy obecnym terminarzu to za kilka kolejek gra w ósemce będzie najmniejszym problemem.
Derby, Legia, Sosnowiec w gazie, Piast w gazie i Lubin grający u siebie o 8..
Odpowiedz cytując