|
Dawno remisu nie było w ostatnich meczach Wisełki.. Remis byłby jak na lekarstwo i wydaje się dosyć realny, choć trzy punkty raczej też byśmy przyjęli z uśmiechem. Savicević koniecznie od pierwszej minuty, pokusiłbym się też o wejście choćby z ławki Balickiego. Jeśli coś nie trybi - czas to zmienić.
Do boju, Wisełko!!
|