Wyświetl pojedynczy post
WiateritoTSW
Member
 
 
Od: 03.2019
Skąd: Ruczaj

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17
Stary 08.03.2019, 20:57
Dawno remisu nie było w ostatnich meczach Wisełki.. Remis byłby jak na lekarstwo i wydaje się dosyć realny, choć trzy punkty raczej też byśmy przyjęli z uśmiechem. Savicević koniecznie od pierwszej minuty, pokusiłbym się też o wejście choćby z ławki Balickiego. Jeśli coś nie trybi - czas to zmienić.

Do boju, Wisełko!!
Odpowiedz cytując