Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Online

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20349
Stary 08.03.2019, 16:11
Ciekawe czy w grudniu tak samo myślał Kwiecień o kasie włożonej w klub ... Przecież było widmo że jej nigdy nie odzyska jeśli klub ogłosi bankructwo i w teorii Królewski też się z tym liczy.

U nas przy braku kolejnego dokapitalizowania nic nie ma prawa bytu. I nie widzę tu powodu żeby akurat model angielski tutaj stawiać za symbol który się na pewno nie sprawdzi.

Przecież na C karnety sprzedawały się najgorzej i to też powiedział nie byle kto ale Wisłocki. Nie umniejszam nikomu wkładu w klub, ale nie mów mi że osoby które pobierały zlotoweczka od biletu wynosząc w reklamowkach wspierają najbardziej klub. I nie pije tu do Ciebie, ale do wszystkich grup które mają jednoznaczne powiązania z tą grupą, a nie chcą się od tego odciąć raz na zawsze. UW akceptowały ten stan rzeczy na jesieni i teraz raczej trzeba głowę pochylić a nie wyciągać kolejne żądania.

Dla tych najwierniejszych jak to mówisz również są "pikniki" oraz osoby które kibicują czy są flagi wsh czy nie. I sorry ale w tym temacie zdania nie zmienię.
Te 2 tys kibiców które przyszło ostatni raz na stadion po raz pierwszy przyszło pod wpływem dobrych wyników?

Czytaj Serek dokładnie bo przecież nie pisałem że nie widzę widma upadku, tyle tylko że mamy względnie pol roku kiedy się to ma 99% nie stanie .
Odpowiedz cytując