Wyświetl pojedynczy post
serek.c2
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Chrzanów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20343
Stary 08.03.2019, 14:48
Żadna z tych osób nie ma na tyle pieniędzy, by wprowadzić klub na poziom sportowy, jaki jest niezbędny, by mógł tu funkcjonować model nazwijmy go "angielskim". Kapitał ulokowany w interesach - dobrze, że to zauważyłeś. Klub potrzebuje gotówki. Zresztą o czym tu pisać, skoro 1,3 mln zł od każdego z trzech osób to pożyczka, udzielona bez ryzyka, bardzo dobrze zabezpieczona. I to nie zarzut, to wg mnie zwyczajnie pokazuje, że nie mamy do czynienia z osobami, które udźwigną klub finansowo (albo jak piszesz, nie chcą tego robić - dla nas to jednak bez różnicy, nie uważasz?). Z drugiej strony - to bezsporne - potrafią pieniądze zarabiać, mnożyć.

Nie mieszam układania się z Ultrasami z wynikiem sportowym... Skąd taki wniosek?

Profesjonalne zarządzanie bez dokapitalizowania spółki być może pozwoli nam mozolnie wychodzić z długów, nic więcej. Na razie klub nie miał środków na akcję marketingową w sprawie karnetów... Jak więc chcesz tu przyciągnąć na dłużej "target", o którym się pisze? Już teraz bijemy się o utrzymanie - uważasz, że tak wymagający klient, jakiego chcecie widzieć na trybunach, będzie tolerował poziom sportowy, jaki oglądamy od lat? A ten poziom jeszcze spada...

"Teraz wszystko skłania się do tego że do sierpnia/września klub będzie funkcjonował bez większych przeszkód" - nie wiem skąd taki wniosek. Nieco ponad tydzień temu usłyszeliśmy zupełnie inną wersję, poproszono nas wręcz, by wstrzymać się z wydawaniem środków ze składek Socios do kwietnia, bo mogą być bardzo potrzebne.
Odpowiedz cytując