Wyświetl pojedynczy post
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20339
Stary 08.03.2019, 13:59
wiadomym jest ze nie mozna stosowac odpowiedzialności zbiorowej.
Niemniej jednak mam pytanie do tych ktorzy z WSH ostatnie lata żyli (ja nie żyłem, dla mnie banda to były szarki z lat (2005-10). Jak banda zachowywała się w stosunku do osiedli, dzielnic, fanklubów w przypadku gdy pare osób z danej grupy dorzuciło coś do pieca (innymi słowy, cos odjebali, np. jak zachowałą sie banda w przypadku gdy okazało sie ze jest białko na chłopa w pewnym miesteczku, czy tez ktoś okazał sie sprzedajną ....a, ewentualnie po stracie barw) ktoś odpowie ? Wiec podsumowując : jak zachowywałą sie banda w stosunku do innych grup/osób które "złamały zasady" ?
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując