|
Nikt nie ma nic do normalnych opraw i flag bez zakazanych i kontrowersyjnych znaków i napisów. Ale jeśli normalny doping i oprawy mają być kompromisem z wiadomymi flagami to należy się na to nie zgadzać.
I ciekawe, czy jeśli doszłoby jednak do pogrzebu Wisełki, to czy tym osobom, które tak zaciekle bronią tych flag, było chociaż głupio, że poszło o parę flag. Czasem honor (nie wiem czy to dobre słowo) warto schować do kieszeni w imię większych wartości (miłości do Wisły, której nie potrafię utożsamić z flagami).
|