|
Swoim postem równasz poziomem do kolegi abcabc .... tylko z drugiej strony......
Zawsze jest jakiś środek, gdzie spotykają się normalni ludzie i trzeba mieć nadzieję, że taki środek się znajdzie....
JAZDA, JAZDA, JAZDA BIAŁA GWIAZDA !!!!!!!!!!!!!!!!!!
|