MMTS napisał(a):

kto jest lepszym targetem biznesowym? Ultras który kupi tani bilet z FC czy ojciec , który zabierze dwójkę dzieci, kupi bilet po normalnej cenie i do tego popcorn, kiełbasę i 2 cole? I zamówi 3 koszulki orginalne po 200 pln/szt?
|
Tylko weź pod uwagę, że przy słabszej grze, czy ewentualnym spadku, to ultras zostanie przy klubie, a ojciec zabierze dzieci do kina, bo patrzy on na klub nie przez pryzmat oddania barwom, a rozrywki.
MMTS napisał(a):

Otwórzcie oczy i przestańcie kierować się wyłącznie emocjami. Miłość do klubu, sprawa bezcenna i unikatowa. Niemniej jednak, jeśli obie grupy chcą się dogadać, niech UW przedstawi plan wsparcia zarządu w kwetiach marketingowo-promocyjnych, weźmie aktywny udział w sprzedaży pamiątek ze 100% przekazaniem kwot na rzecz klubu (np. organizując sklepiki w dzielnicach wspierających Wisłę), a wtedy Klub zobaczy w nich partnera nowoczesnego, a nie obrażonego dzieciaka...
|
Nie mogą tego zrobić, jeżeli są ignorowani przez klub. Czy zarządzający, nie uważają się za poważnych managerów? Jeżeli tak, to nie unikali by dyskusji i nie przyjmuje argumentu, że nie chcą rozmawiać z bandytami.