Wyświetl pojedynczy post
Coglin
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: mam wiedzieć ;D

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20320
Stary 08.03.2019, 05:43
@JacobCFC: Zaraz dostaniesz kilka wpisów, że jest zajebiście, ludziom odpowiada "spontaniczny" doping jaki był ostatnio i że oderwali cię od koryta dlatego płaczesz.
Poza tym oni nie mają żadnych problemów, a problemy patoli ich nie obchodzą. Najlepiej niech wypierdalają.

Niestety ale części ludzi na Wiśle kompletnie wskazówka przekręciła się w drugą stronę i co by nie zrobił Królewski z ekipą, dla nich będzie święte. Wszyscy inni są oderwaną od koryta patologią.
Wisła Kraków
Odpowiedz cytując