Wyświetl pojedynczy post
czaro
Senior Member
 
 
Od: 11.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20318
Stary 07.03.2019, 19:12
Kłócicie się i kłócicie, ale brak publicznie dostępnych informacji, na podstawie których można sformułować stanowisko.

Nie wiemy, dlaczego odchodzą Głowacki i Kuźba. Głowacki chciał uciec od swojej funkcji już kilka miesięcy temu, a Kuźba też wyrażał już niezadowolenie z tego, że nie wszystkie jego pomysły są realizowane. Jednocześnie trudno uwierzyć w tym przypadku w zbieg okoliczności. Nie wiemy też, które flagi stały się przedmiotem niezgody pomiędzy klubem a UW.

Może więc po prostu poczekajmy, aż sytuacja się wyjaśni.

Do tego czasu brak podstaw, by uznać, że ludzie odbudowujący Wisłę działają na jej niekorzyść, a nawet jeśli odbudowują nieudolnie, to że w ogólnym bilansie Wisła nie wchodzi na plus (raczej wychodzi, skoro jeszcze niedawno klubowi groził upadek). Stąd też:
1) jakieś tarcia w klubie pewnie są, ale jeśli chodzi tylko o to, że zarządzający klubem układają go po swojemu, to ok. Jeśli wymiana kadr (nawet legend, jak Głowacki) ma być ceną za odbudowę Wisły - ok. Jeśli zaś okaże się, że to próba instalacji poprzedniego układu à rebours - to nie ok;
2) ze względu na PR, a może nawet pewną uprzejmość względem nowych zarządzających można sobie flagi z rekinami darować (tak myślę). Jeśli jest problem z wyjazdami albo pozostałymi flagami, to pewnie ten paraliż kibicowski wynika z tego, że nowi zarządzający koncentrują się na czym innym (licencja), są przesadnie ostrożni, wdrażają się w specyfikę klubu. Jeśli przejściowe utrudnienia w zorganizowanym dopingu mają być ceną za odbudowę Wisły - ok. Jeśli zaś okaże się, że mamy do czynienia z dywersją i próbą zniszczenia ruchu kibicowskiego na Wiśle - nie ok.

Poczekajmy na informacje. Jeśli mamy tu jakichś insiderów, proszę podzielić się wiedzą.
Konta "czaro" na innych portalach (w tym tt) nie są moje. Nie odpowiadam za publikowane tam treści.
Odpowiedz cytując