|
Wojtas ogólnie się zgadzam, jak również z tym, że pewien symbol może razić pewne osoby, ale wierz mi, że obecnie są osoby w tym gonie do dogadania. Nawet kilka osób pojawiło się z powrotem "tu i ówdzie" jak zniknęły pewne osoby. Dodatkowo teraz w przypadku przekroczenia ustalonej granicy, te osoby nie będą mieć i tak zbyt dużego pola manewru, bo jednak ludzie nauczeni są doświadczeniem z lat poprzednich. Tutaj potrzeba tylko chęci do rozmowy, pójścia na pewne kompromisy (obie strony) i kontrolować, jak to wszystko się toczy.
|