Wyświetl pojedynczy post
Flinston
Senior Member
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20313
Stary 07.03.2019, 18:29
Piękne generalizowanie widze dalej, wrzucanie do jednego wora i zakrzywianie rzeczywistości. Jeżeli pewnej części z was takie zakrzywianie odpowiada to dobrze, jak myślicie że wszystko jest cacy i gra i buczy to super, ja za to widzę że tylko po jednym meczu bez zorganizowanego dopingu oraz flag, dyskusja i przepychanki nie ustają, różni ludzie mają inne opinie, masie osób nie podoba się działanie zarządu względem trybun oraz próba cenzury trybun. Brak transparentności niestety też jest, a miało być inaczej. Wojtas, tak zwane "zło" od klubu które swoją drogą powinno kryć się pod imiona i nazwiskami a nie pod nazwami grup czy innych rzeczy już dawno zostało odsunięte od zarządzania klubem, to co się dzieje teraz to jest próba skasowania ruchu kibicowskiego i wymiana kibiców na "nowy piknikowy angielski model"
Ostatnio edytowane przez Flinston : 07.03.2019 o godz. 18:39.
Odpowiedz cytując