Wyświetl pojedynczy post
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20312
Stary 07.03.2019, 18:01
U nas kibice zawsze byli podzieleni a nie podzielił ich Królewski tylko osoby decyzyjne w 2016 r keidy zerwano zgody z Lechia i Slaskiem.Po tym czasie duzo osob opuscilo mlyn przestalo identyfikować sie z sektorem C i zasiada na D czy E.

I wole taka atmosfere gdzie widac ze zarzad chce miec tabula rasa i startować z czystą kartą bo widze ze chca dla Wisly dobrze ,niz burdel na kółkach z rekinami,sarapatami i 4 ligą.
Pozatym rekin to tylko symbol bo to nie walka z samą flagą a z całą organizacją.A raczej proba nie dopuszczenia do powtórki z rozrywki.
I tez nie widze podzialu kibiców ,gdzie 99% ludzi chce normalnosci i odsuniecia zła od klubu.
Ostatnio edytowane przez Wojtas : 07.03.2019 o godz. 18:10.
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując