|
Jak już tak łapiecie za każde słówko Królewskiego to przypomnijcie sobie co mówił o inwestorze po co była na szybko zbierana kasa.Wisła miała złapać oddech przygotować się na zmianą właściciela tak by nie łapać pierwszej lepszej oferty.A kilka osób już sraczki dostaje bo nima inwestora,nima inwestora.....ku..a ludzie...
|