Wyświetl pojedynczy post
rafkur
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 10.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20309
Stary 07.03.2019, 17:11
Flinston napisał(a):Wyświetl post
Oczywiście, świetna atmosfera. Kibice się kłócą i są podzieleni. W klubie też chyba zbyt ciekawej atmosfery nie ma Kuźba out, Głowacki jak na razie też out i urlop, inwestora nie widać. Zarząd dzieli kibiców na lepszych i gorszych. Świetną atmosfere budują na prawde.
Kibice się nie kłócą - owszem paru walnęło focha ale stanowią jakiś ilościowy margines. Cytując klasyka: Nie podoba się ? Wypierd.... ( byle w milczeniu żeby jeszcze bardziej klubu nie obsrywać).

Kuźba to mała strata - od dawna siedział tam chyba "za zasługi" - Głowa od dawna mówił, że nie chce być na świeczniku a był na nim bo nikt o zdrowych zmysłach bez stosunku emocjonalnego by tam nie zasiadł. Teraz jest normalniej więc i Głowa może odsunąć się na drugi plan bo ktoś piśmienny na jego miejsce się pewnie pojawi.

Inwestora na klub oblepiony takim gównem nie znajdzie nikt. Owszem książę z Kambodży może podjechać czy tam podlecieć na smoku przykryty parasolem. Gówno przyschnie i odpadnie to i będzie szansa na kogoś kto faktycznie będzie chciał zainwestować.

Kibice zawsze byli i będą dzieleni na tych złych i dobrych - teraz tylko odwróciły się priorytety - to ci kiedyś źli ( którzy stanowią ogromną większość ) awansowali na dobrych a ci "dobrzy" którzy rozjebali klub jak gnój po polu wrócili do swojej prawdziwej roli - tych złych.
Ostatnio edytowane przez rafkur : 07.03.2019 o godz. 17:14.
Odpowiedz cytując