|
@Flinston inwestora niewidać, bo wszsycy powtarzają, że sprzedaż Wisły to kwestia kilku miesięcy - pół roku i o tym Królewski, Obidziński i reszta powtarza od początku. Skąd te pokemony powyłaziły teraz? Jest mi naprawdę wstyd, pokazaliśmy, że potrafimy być jednością w kryzysie, bralismy udział w pięknych akcjach i masie zrzutek a przede wszystkim każdy przejrzał na oczy kto tak naprawdę szkodzi temu klubowi, zima się konczy, sytuacja sie trochę uspokoiła i pozamarzane do tej pory rekinki powoli wypływają i zaczynają jątrzyć.
|