|
Flinston do ....y nedzy jedne z wiekszych zaslug w dzieleniu masz ty.
Na teraz primo to przetrwać bez zadnych ale.
Jadac Twoja logika co zrobisz jak ludzie nie chcacy pozameczowych/nie kibicowskich przekazow powiedza pas? A takich jest troche wiecej.
Oczywiście powiesz, co z Was za kibice, ze nie wspieracie klubu ups skads to znamy.
|