Wyświetl pojedynczy post
Flinston
Senior Member
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20306
Stary 07.03.2019, 15:56
rafkur napisał(a):Wyświetl post
Nie godząc się na rekina na stadionie właśnie to min robią )))) ( Przy czym nie wszyscy w związku z tym ten dobry nastrój mają ale chyba akurat samopoczucie tychże nie spędza snu z powiek zarządu).

Oczywiście, świetna atmosfera. Kibice się kłócą i są podzieleni. W klubie też chyba zbyt ciekawej atmosfery nie ma Kuźba out, Głowacki jak na razie też out i urlop, inwestora nie widać. Zarząd dzieli kibiców na lepszych i gorszych. Świetną atmosfere budują na prawde.
Odpowiedz cytując