rafkur napisał(a):

|
Nie godząc się na rekina na stadionie właśnie to min robią )))) ( Przy czym nie wszyscy w związku z tym ten dobry nastrój mają ale chyba akurat samopoczucie tychże nie spędza snu z powiek zarządu).
|
Oczywiście, świetna atmosfera. Kibice się kłócą i są podzieleni. W klubie też chyba zbyt ciekawej atmosfery nie ma Kuźba out, Głowacki jak na razie też out i urlop, inwestora nie widać. Zarząd dzieli kibiców na lepszych i gorszych. Świetną atmosfere budują na prawde.