Temat
:
TS Wisła byłym właścicielem Wisły Kraków S.A.
Wyświetl pojedynczy post
regan
Senior Member
Od: 05.2004
Skąd: Krakow
Offline
#
20304
07.03.2019, 15:35
_al3x
napisał(a):
Ale kto ma rozliczyć za przekręty
P. Wisłocki i Królewski
Jak się zgody rozlatywały to momentalnie z flag zniknęły, a teraz są jakieś problemy żeby rekin zniknął. Dlaczego Wisła ma firmować organizację która szkodziła i działał na niekorzyść Wisły ?
Wisłocki i Królewski niech się wezmą za to co do nich należy oraz za budowanie dobrej atmosfery wokół klubu a nie za rozliczanie kogokolwiek czy za organizowanie ruchu ultras, szycie flag i produkcje szalików.
To będzie z korzyścią dla całej Wisły.
Tylko Wisła!
regan
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do regan
Znajdź inne posty napisane przez regan