Wyświetl pojedynczy post
regan
Senior Member
 
Od: 05.2004
Skąd: Krakow

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20304
Stary 07.03.2019, 15:35
_al3x napisał(a):Wyświetl post
Ale kto ma rozliczyć za przekręty P. Wisłocki i Królewski Jak się zgody rozlatywały to momentalnie z flag zniknęły, a teraz są jakieś problemy żeby rekin zniknął. Dlaczego Wisła ma firmować organizację która szkodziła i działał na niekorzyść Wisły ?
Wisłocki i Królewski niech się wezmą za to co do nich należy oraz za budowanie dobrej atmosfery wokół klubu a nie za rozliczanie kogokolwiek czy za organizowanie ruchu ultras, szycie flag i produkcje szalików.

To będzie z korzyścią dla całej Wisły.
Tylko Wisła!
Odpowiedz cytując