Karherop napisał(a):

Nie chodzi tylko o flagę WSH, ale wszystkie które zawierają tego małego słodkiego rekinka.
Poczytaj sobie posty przed meczem ze Śląskiem. Sam prowadziłem dyskusje minimum z 3 osobami które twierdziły że flagi to nic złego i tym bardziej miejsce flag WSH jest na wislackiej trybunach. Teraz te osoby się wyciszyły.
|
Nie wiem, czy chodzi tylko o flagi z rekinami. Różne info się pojawia.
Czytałem i podtrzymuję, że to nie walka o flagę z rekinem. To, że ktoś pisze, że nie przeszkadza mu ta flaga na stadionie nie jest równoznaczne z tym, że o nią walczy. Dla mnie ważniejsze od tego, czy flaga będzie wisieć czy nie jest to, czy konkretne osoby odpowiedzialne za przekręty będą rozliczone. To znaczy, że walczę o flagę?
AgresywnyChomik napisał(a):

A ja mam nadzieje ze sie nie dogadaja, koniec fochom, protestom i innym zjebanym manifestacja sily.
Klub moze egzystowac bez subkultur na stadionie dlaczego mamy tego nieudowodnic?
|
Krótkowzroczne to co piszesz. Ja chcę ruchu kibicowskiego, flag, opraw, wyjazdów. Nie masz dla mnie miejsca na stadionie?