Wyświetl pojedynczy post
serek.c2
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Chrzanów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20302
Stary 07.03.2019, 13:54
Karherop napisał(a):Wyświetl post
Nie chodzi tylko o flagę WSH, ale wszystkie które zawierają tego małego słodkiego rekinka.

Poczytaj sobie posty przed meczem ze Śląskiem. Sam prowadziłem dyskusje minimum z 3 osobami które twierdziły że flagi to nic złego i tym bardziej miejsce flag WSH jest na wislackiej trybunach. Teraz te osoby się wyciszyły.
Nie wiem, czy chodzi tylko o flagi z rekinami. Różne info się pojawia.

Czytałem i podtrzymuję, że to nie walka o flagę z rekinem. To, że ktoś pisze, że nie przeszkadza mu ta flaga na stadionie nie jest równoznaczne z tym, że o nią walczy. Dla mnie ważniejsze od tego, czy flaga będzie wisieć czy nie jest to, czy konkretne osoby odpowiedzialne za przekręty będą rozliczone. To znaczy, że walczę o flagę?

AgresywnyChomik napisał(a):Wyświetl post
A ja mam nadzieje ze sie nie dogadaja, koniec fochom, protestom i innym zjebanym manifestacja sily.

Klub moze egzystowac bez subkultur na stadionie dlaczego mamy tego nieudowodnic?
Krótkowzroczne to co piszesz. Ja chcę ruchu kibicowskiego, flag, opraw, wyjazdów. Nie masz dla mnie miejsca na stadionie?
Odpowiedz cytując