Temat
:
TS Wisła byłym właścicielem Wisły Kraków S.A.
Wyświetl pojedynczy post
nowak
Member
Od: 12.2008
Offline
#
20296
07.03.2019, 10:54
Do kiedy musimy spłacić dług licencyjny by spać spokojnie o licencje na następny sezon ?
nowak
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do nowak
Znajdź inne posty napisane przez nowak