Wyświetl pojedynczy post
AgresywnyChomik
Senior Member
 
 
Od: 01.2004
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20295
Stary 07.03.2019, 10:47
szym_ek napisał(a):Wyświetl post
A ja słyszałem bezpośrednio od Prezesa.






Oczywiście, że tak. Ale łatwiej to odkręcić odcinając się od plotek niż powiedzieć teraz o jedno słowo za dużo i później się.z niego tłumaczyć.
Pozostaje mieć tylko nadzieje, że szybko się dogadają. Oby przed derbami.
A ja mam nadzieje ze sie nie dogadaja, koniec fochom, protestom i innym zjebanym manifestacja sily.

Klub moze egzystowac bez subkultur na stadionie dlaczego mamy tego nieudowodnic?
Malinowy król malowanych róż
Odpowiedz cytując