szym_ek napisał(a):

A ja słyszałem bezpośrednio od Prezesa.
Oczywiście, że tak. Ale łatwiej to odkręcić odcinając się od plotek niż powiedzieć teraz o jedno słowo za dużo i później się.z niego tłumaczyć.
Pozostaje mieć tylko nadzieje, że szybko się dogadają. Oby przed derbami.
|
A ja mam nadzieje ze sie nie dogadaja, koniec fochom, protestom i innym zjebanym manifestacja sily.
Klub moze egzystowac bez subkultur na stadionie dlaczego mamy tego nieudowodnic?