Flinston napisał(a):

|
Ja właśnie czytałem że nie ma dobrej woli od miasta, i robią pod górkę.
|
A ja słyszałem bezpośrednio od Prezesa.
serek.c2 napisał(a):

|
Może tak, może nie... Przez brak jasnego komunikatu ta sprawa żyje własnym życiem i wyszła już dawno na forum publiczne, generując mnóstwo plotek i domysłów.
|
Oczywiście, że tak. Ale łatwiej to odkręcić odcinając się od plotek niż powiedzieć teraz o jedno słowo za dużo i później się.z niego tłumaczyć.
Pozostaje mieć tylko nadzieje, że szybko się dogadają. Oby przed derbami.