Wyświetl pojedynczy post
szym_ek
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 05.2007
Skąd: Bronowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20294
Stary 07.03.2019, 10:13
Flinston napisał(a):Wyświetl post
Ja właśnie czytałem że nie ma dobrej woli od miasta, i robią pod górkę.
A ja słyszałem bezpośrednio od Prezesa.



serek.c2 napisał(a):Wyświetl post
Może tak, może nie... Przez brak jasnego komunikatu ta sprawa żyje własnym życiem i wyszła już dawno na forum publiczne, generując mnóstwo plotek i domysłów.

Oczywiście, że tak. Ale łatwiej to odkręcić odcinając się od plotek niż powiedzieć teraz o jedno słowo za dużo i później się.z niego tłumaczyć.
Pozostaje mieć tylko nadzieje, że szybko się dogadają. Oby przed derbami.
Odpowiedz cytując