Cytat:
|
Mój wpis nie był jednak o tym - napisałem, że tutaj (na forum) nikt o tę flagę nie walczy.
|
Z tego co kojarzę to użytkownik Rience na shoutboxie dosyć aktywnie o tę flagę walczył, ale nie wiem czy pisał w 100% na poważnie.
I nie dam sobie głowy uciąć czy był jedyny.