serek.c2 napisał(a):

Nie jestem ani z UW, ani z Zarządu, więc nie wiem o jakie flagi się rozchodzi. Wiem jedynie, że nie chodzi tylko o flagę WSH.
Mój wpis nie był jednak o tym - napisałem, że tutaj (na forum) nikt o tę flagę nie walczy. Heoj napisał tak, jakby część forumowiczów domagała się tej flagi na stadionie, a nie zauważyłem, by coś takiego miało tu miejsce.
|
Podobno chodzi o wszystkie flagi z wizerunkiem rekina. Sharks, Bochnia, Płaszów Stary etc.